Forum Mieszkańców ul. Pachońskiego 5E-J w Krakowie

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-08-05 12:43:00

volkin
Użytkownik
Dołączył: 2019-02-08
Liczba postów: 12
WindowsChrome 84.0.4147.105

Padły piękne zdrowe drzewa

Muszę wylać tu swój żal.
Wiem, że przedstawiciel developera jest na tym forum.
Na sąsiedniej działce, dzisiaj o godzinie 12:30 koparka wyłamała drzewa.  [dblpt]cry[dblpt] 
Moje dziecko rozpłakało się widząc jak lecą na ziemię takie piękne, duże i zdrowe.

Na naszym osiedlu niektórym mieszkańcom gałęzie wręcz wchodzą na balkon. Czego tam musieli je zniszczyć?

Dziwię się dlaczego urzędnik podpisujący decyzję o zgodzie na ten haniebny czyn nie zrobił wizji lokalnej i nie zebrał opinii mieszkańców sąsiednich działek.

TRAGEDIA.

Był ładny widok z okna, a teraz jest "dziura" [dblpt](

Tragedia, brak mi słów.

Offline

#2 2020-08-06 08:24:26

leszek9
Użytkownik
Dołączył: 2019-02-13
Liczba postów: 10
Windows 8.1Internet Explorer 11.0

Odp: Padły piękne zdrowe drzewa

NO WŁASNIE !!JAK TO SIĘ STAŁO ???JAK ONI TO ZROBILI ??? JA wychodząć z domu na zakupy drzewa jeszcze żyły,ptaszki na nich siedziały i śpiwały było wesoło [dblpt]) a jak wróciłam to doznałam SZOKU jak można za 1 godz.TYLE ZROBIĆ !!!ja mieszkając w domu jednorodzinnym kupiłam,wsadziłam srebrnego świerka ,którego na każde święta ozdabiałam nawet nie wiem kiedy zaczął przeszkadzać linią telefonicznym no i zaczęło się chodzenie ,POZWOLENIE NA WYCINKĘ :podanie ,wizja lokalna,mierzenie odwodu drzewa ,bo od tego miałam opłaty,czekanie na rozpatrzenie podania i jeszcze pytania czy nie wystarczyłoby przycinanie a nie wycinanie i.t.d. a jakbym chciała 2 raz przez to przejść nie miałabym cierpliwości ,a przecież obok tego miejsca chciałam wsadzić nowego świerka  [dblpt]D A teraz miałam okazję zobaczyć jak to w mieście wygląda JEST i JUŻ nie MA ! i jak to się ma do formalności 2  70- letnich WIELKICH ZDROWYCH TOPOLI.BIEDNE [dblpt]cry[dblpt]

Offline

#3 2020-08-23 11:00:47

Kordiany
Użytkownik
Dołączył: 2019-02-09
Liczba postów: 14
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Padły piękne zdrowe drzewa

Ostatnio jedno z takich pięknych, zdrowych drzew spadło podczas burzy, uszkodziło ogrodzenie pomiędzy osiedlami i niemalże czyiś zaparkowany samochód. Ktoś też mógł tamtędy przechodzić.... np. czyjeś dziecko, które wcześniej płakało, że wycinają te drzewa. [sred]) Dlatego wycinanie drzew na osiedlach ma sens.

Offline

#4 2020-08-23 20:49:33

TomekO
Użytkownik
Dołączył: 2019-02-08
Liczba postów: 34
AndroidChrome 84.0.4147.125

Odp: Padły piękne zdrowe drzewa

Wystarczy przyciąć będzie taniej i estetycznie.
Najprościej wyciąć zapłacić majątek i nasadzic następne.

Proszę  porównać jak wyglądają topole u sąsiadów ładnie ukształtowane korony. Raczej nikomu nie zagrażają.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
prgboard - plmforum - l2platinum - cats-love-to-program - bruma