Forum Mieszkańców ul. Pachońskiego 5E-J w Krakowie

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-11-19 12:45:54

Szymon
Użytkownik
Dołączył: 2019-12-03
Liczba postów: 2
WindowsChrome 86.0.4240.198

Dyskoteka w budynku F

Drodzy mieszkańcy,

czy jest ktoś w stanie stwierdzić w którym mieszkaniu w budynku F notorycznie leci głośna muzyka? Wydaje mi się, że jest to któreś mieszkanie na 2 piętrze, ale ciężko to jednoznacznie stwierdzić, bo jednak dość mocno niesie się ten hałas po całym budynku. Chciałbym to ustalić, żeby w przypadku podobnej głośnej imprezy jak ~2-3tyg. temu wiedzieć, jaki adres podać dzwoniąc na policje  [dblpt])

Ja rozumiem, że w trakcie dnia każdy może robić, co mu się żywnie podoba w jego własnym mieszkaniu, ale szanujmy się... Tutaj mieszkają też ludzie z małymi dziećmi, starsi i ludzie, którzy w trakcie dnia pracują z mieszkania i nie mają ochoty słuchać tego dudnienia. Zakładam (być może błędnie), że nie jestem jedyną osobą, której to przeszkadza.

Jeżeli osoba o której mowa jest na tym forum, to mam prośbę, żeby się zastanowiła, czy puszczanie muzyki tak głośno jakby była sama w bloku jest w porządku w stosunku do innych mieszkańców - moim zdaniem NIE. W naszym bloku nie ma mieszkań po 100m więc myślę, że naprawdę nie trzeba włączać muzyki wybitnie głośno, żeby było ją dobrze słychać w całym mieszkaniu, a nie koniecznie na pół osiedla...

Z góry dzięki za informacje.

Pozdrawiam

Offline

#2 2020-12-14 10:55:26

Milosz
Użytkownik
Dołączył: 2020-12-14
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Odp: Dyskoteka w budynku F

Witam,

Również mieszkam w bloku F i również słyszę tę ‚muzykę’  bardzo wyraźnie i jest to notoryczne, już nawet od 7 rano czy w dni tygodnia czy w weekend. Zgadzam się, że jest to uporczywe i bardzo przeszkadza w ciągu dnia.

Nie chcę nikogo oskarżać, bo też tak jak Pan, uważam, że hałas niesie się po całym budynku, ale wydaje mi się, że mieszkanie numer 14 jest źródłem problemu.

Jeśli jest tu osoba, która tam mieszka i to nie ona, to przepraszam, ale moim zdaniem tak jest. Jeśli sytuacja do końca roku będzie dalej się powtarzać, a powiem szczerze, jest coraz gorzej i muzykę słychać coraz częściej to i tak trzeba będzie to załatwić osobiście, więc jeśli tej osoby tu nie ma, to mam nadzieje, że niedługo się dowie, że przeszkadza to sąsiadom.

Offline

#3 2020-12-14 20:33:10

TomekO
Użytkownik
Dołączył: 2019-02-08
Liczba postów: 34
AndroidChrome 87.0.4280.101

Odp: Dyskoteka w budynku F

Powiedzcie Mi nie możecie po prostu udać się na wycieczkę krajoznawcza po bloku znaleźć mieszkanie delikwenta i poprosić o sciszenie muzyki ?

Jeżeli koneser muzyki nie posłucha trzeba dzwonić na policję.

Szanujcie Swój święty spokój.

Offline

#4 2020-12-15 17:58:34

Emha
Użytkownik
Dołączył: 2020-12-15
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Odp: Dyskoteka w budynku F

Dzień dobry,
Chciałbym tylko zaznaczyć ze mieszkanie, w którym odbyła się ‚głośna impreza ~2,3 tygodnie temu’ ( za która przepraszamy ! Jej głośność trochę wymknęła sie spod kontroli ) nie jest odpowiedzialne za ta codzienna dyskotekę.
Sami pracujemy zdalnie wiec głośna muzyka nie wchodzi w grę.

Pozdrawiam !

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
polskastrefaroleplay - xforum - radziuu - tygryski - smurf