Forum Mieszkańców ul. Pachońskiego 5E-J w Krakowie

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-11-25 20:33:06

SK
Użytkownik
Dołączył: 2020-11-25
Liczba postów: 6
WindowsChrome 87.0.4280.66

"Zdarzenie" w godzinach wieczornych przed budynkiem 5e

Dziś ok. godziny 19 byłem świadkiem dość "ciekawego" zdarzenia. Jeden z samochodów (biały fiat) zaparkowany przed budynkiem 5e miał założone blokady na koła i pracowało przy nim dwóch mężczyzn, przy czym jeden z lawety. Prawdopodobnie samochód był przestawiany, biorąc pod uwagę, że ma za wycieraczką informacje o konieczności przeparkowania samochodu, z uwagi na prace, które będą wykonywane jutro od 5 -  23 (swoją drogą czeka nas zapewne kolejna przyjemna noc z wygładzaniem fundamentów, zafundowana przez dewelopera, za co z pewnością jest im baaaardzo przykro.... no ale trzeba postawić kolejny budynek, okresowo naruszając ciszę nocną a w dzień słuchając na maxa disco polo od czasu do czasu siarczyście, po staropolsku przeklinając pod nosem sycząc przez spróchniałego zęba).

Laweta szybciutko się ulotniła.

Jeżeli był to zaplanowany proces w porozumieniu z właścicielem samochodu, to bardzo przepraszam za wprowadzanie napiętej atmosfery. Jeżeli jednak pracownicy budowy pozwolili sobie na przestawienie prawidłowo zaparkowanego samochodu bez zgody właściciela to... cóż ja bym chciał o tym wiedzieć.
Pozwoliłem sobie dokonać dokumentację fotograficzną zdarzenia, jeśli ktoś byłby zainteresowany.

Ostatnio edytowany przez SK (2020-11-25 20:37:53)

Offline

#2 2021-02-09 20:12:49

MK
Użytkownik
Dołączył: 2021-02-09
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Odp: "Zdarzenie" w godzinach wieczornych przed budynkiem 5e

Dzień dobry,
Tak się składa ze niestety dopiero przeczytałem post, czy posiada Pan/Pani jeszcze zdjęcia? Jeżeli tak, bardzo proszę o udostępnienie.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
hansojafg - l2platinum - mafiatown - prgboard - goodshoot