Forum Mieszkańców ul. Pachońskiego 5E-J w Krakowie

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-01-13 17:17:33

Kamil 5J
Użytkownik
Dołączył: 2019-05-29
Liczba postów: 32
AndroidChrome 87.0.4280.141

Samochody ciężarowe na drodze osiedlowej

Witam.

Czy ktoś z sąsiadów zauważył żeby samochody ciężarowe z budowy obok wjezdzaly na naszą drogę z kostki podczas manewru zawracania lub innych czynności?

Przed chwilą widziałem jak załadowana duża wywrotka stała na wjezdzie naszej drogi wewnętrznej i cofała na budowę.

Nie chcę nic mówić ale to nie jest droga publiczna a naszą wewnętrzna i nie przeszkadzają mi osobówki obce na niej ale duże załadowane samochody podczas takich manewrów mogą nam uszkodzić kostkę zwłaszcza w deszczowe dni lub takie jak dziś.

Powstaną koleiny i trzeba będzie to pokryć z funduszu wspólnoty bo deweloper obok się do tego nie przyzna pewnie.

Mogłem zrobić zdjęcie ale za późno pomyślałem, dlatego prosba jeśli ktoś zobaczy coś takiego to warto zrobić foto z widoczną rejestracją w razie gdyby coś uszkodzili.

Zachowują się tu jak na swoim sorry

Offline

#2 2021-01-13 19:23:43

TomekO
Użytkownik
Dołączył: 2019-02-08
Liczba postów: 34
AndroidChrome 87.0.4280.141

Odp: Samochody ciężarowe na drodze osiedlowej

Codziennie to robią akurat mam ogródek z tej strony i za każdym razem jak pale widzę jak pomykaja sobie po naszej drodze.

Więc albo zgłosiły do Pani M. Która nic nie zrobi albo do kierownika na budowie

Offline

#3 2021-01-14 09:17:36

Kamil 5J
Użytkownik
Dołączył: 2019-05-29
Liczba postów: 32
AndroidChrome 87.0.4280.141

Odp: Samochody ciężarowe na drodze osiedlowej

Czy mógłbyś zrobić foto? Ja jak trafię to zrobię bo jak nam wiosnę koleiny zrobią lub kostka rozjedzie to wszyscy rączki umyją z administracji i dewelopera poza tym odtworzenie w tym miejscu będzie dla nas bardzo kłopotliwe. Nie chcę nikomu pod górę robić, deweloperowi też ale wydaje mi się że problem z kostką już się tam zaczyna i na bank nie jest ona przystosowana do samochodów ciężarowych

Offline

#4 2021-01-14 12:10:19

TomekO
Użytkownik
Dołączył: 2019-02-08
Liczba postów: 34
AndroidChrome 87.0.4280.141

Odp: Samochody ciężarowe na drodze osiedlowej

Ok dziś rano widziałem jak wyjeżdżał z budowy czyli nie było czego zrobić. Będę mieć to na uwadze

Offline

#5 2021-01-15 12:16:21

TomekO
Użytkownik
Dołączył: 2019-02-08
Liczba postów: 34
WindowsChrome 87.0.4280.141

Odp: Samochody ciężarowe na drodze osiedlowej

Dziś rano chłop prawie mnie rozjechał cieżarówką więc mam zdjęcia.
Napisałem też do Pani M. o przewidziany tonaż drogi i o zwrócenie uwagi Frax Budowi.

Offline

#6 2021-01-20 22:42:00

Inz
Użytkownik
Dołączył: 2021-01-20
Liczba postów: 7
WindowsChrome 87.0.4280.141

Odp: Samochody ciężarowe na drodze osiedlowej

Jeżdżą tak od kilku miesięcy, no bo jest tam jeden wjazd na budowę i dużo długich samochodów ciężarowych, które podjeżdżają przodem w strone naszego śmietnika, a potem cofają na budowę.

No i poza tą drogą to jest tam więcej problemów. Na przykład, z tego co wiem, ciężarowe samochody nie powinny w ogóle wjeżdżać na chodnik, a tutaj betoniarka, która dowozi beton na budowę parkuje właśnie na chodniku i przez godzine podaje beton do tych zbiorników wciąganych na górę.
Też mam już masę zdjęć, troche nie wiem po co, ale jeśli coś zniszczą to jest chyba szansa, że będziemy wiedzieć który to był samochód.

Jeśli do tej pory ta nasza droga się jako-tako trzyma to wydaje mi się, że najgorsze mamy za sobą, bo budowa (ten najcięższy etap) chyba powoli zbliża się do końca.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
hansojafg - prgboard - mafiatown - bruma - cats-love-to-program